Informacja rozkładu jazdy: tel +48 725 888 000

 

Rozkład jazdy

Ważny od 1 września 2018 r.
(autobusy nie kursują: 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 6 stycznia, 1 listopada i 11 listopada)

Kołobrzeg – Ustronie Morskie

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Kolejowa
(przystanek nr 4)
Kołobrzeg 05:30 06:30 07:30 08:00 08:25 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:30 15:30 17:00 18:00 19:00 20:10
Koszalińska
(Grochowska)
Kołobrzeg 05:32 06:32 07:32 08:02 08:27 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:32 15:32 17:02 18:02 19:02 20:12
Koszalińska
(Wschodnia)
Kołobrzeg 05:34 06:34 07:34 08:04 08:29 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:34 15:34 17:04 18:04 19:04 20:14
Koszalińska
(Kądzielno)
Kołobrzeg 05:35 06:35 07:35 08:05 08:30 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:35 15:35 17:05 18:05 19:05 20:15
Koszalińska
(Podczele ośrodek)
Kołobrzeg 05:38 06:38 07:38 08:08 08:33 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:38 15:38 17:08 18:08 19:08 20:18
Podczele
(skrzyżowanie)
Kołobrzeg 05:39 06:39 07:39 08:09 08:34 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:39 15:39 17:09 18:09 19:09 20:19
Bagicz
(przystanek)
Bagicz 05:41 06:41 07:41 08:11 08:36 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:41 15:41 17:11 18:11 19:11 20:21
Sianożęty
(krzyżówka)
Sianożęty 05:44 06:44 07:44 08:14 08:39 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:44 15:44 17:14 18:14 19:14 20:24
Sianożęty
(Łodzianka)
Sianożęty 05:45 06:45 07:45 08:15 08:40 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:45 15:45 17:15 18:15 19:15 20:25
Sianożęty
(rondo)
Sianożęty 05:46 06:46 07:46 08:16 08:41 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:46 15:46 17:16 18:16 19:16 20:26
Ustronie Morskie
(Chrobrego)
Ustronie Morskie 05:48 06:48 07:48 08:18 08:43 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:48 15:48 17:18 18:18 19:18 20:28
Ustronie Morskie
(szkoła)
Ustronie Morskie 05:49 06:49 07:49 08:19 08:44 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:49 15:49 17:19 18:19 19:19 20:29
Ustronie Morskie
(Marysin)
Ustronie Morskie 05:50 06:50 07:50 08:20 08:45 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:50 15:50 17:20 18:20 19:20 20:30
Wieniotowo
(przystanek)
Wieniotowo 06:52
informacje o kursie P PS PSZ P PC PSN PS P PSN PS PN PS PSN PN PSN P

 

Ustronie Morskie – Kołobrzeg

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Wieniotowo
(przystanek)
Wieniotowo 06:58
Ustronie Morskie
(Marysin)
Ustronie Morskie 05:55 07:00 07:55 09:00 09:15 09:45 10:45 12:15 12:45 13:45 15:00 16:00 17:30 18:25 19:25 20:35
Ustronie Morskie
(szkoła)
Ustronie Morskie 05:57 07:02 07:57 09:02 09:17 09:47 10:47 12:17 12:47 13:47 15:02 16:02 17:32 18:27 19:27 20:37
Ustronie Morskie
(Chrobrego)
Ustronie Morskie 05:59 07:04 07:59 09:04 09:19 09:49 10:49 12:19 12:49 13:49 15:04 16:04 17:34 18:29 19:29 20:39
Sianożęty
(rondo)
Sianożęty 06:01 07:06 08:01 09:06 09:21 09:51 10:51 12:21 12:51 13:51 15:06 16:06 17:36 18:31 19:31 20:41
Sianożęty
(Łodzianka)
Sianożęty 06:03 07:08 08:03 09:08 09:23 09:53 10:53 12:23 12:53 13:53 15:08 16:08 17:38 18:33 19:33 20:43
Sianożęty
(krzyżówka)
Sianożęty 06:04 07:09 08:04 09:09 09:24 09:54 10:54 12:24 12:54 13:54 15:09 16:09 17:39 18:34 19:34 20:44
Bagicz
(przystanek)
Bagicz 06:07 07:12 08:07 09:12 09:27 09:57 10:57 12:27 12:57 13:57 15:12 16:12 17:42 18:37 19:37 20:47
Podczele
(skrzyżowanie)
Kołobrzeg 06:09 07:14 08:09 09:14 09:29 09:59 10:59 12:29 12:59 13:59 15:14 16:14 17:44 18:39 19:39 20:49
Koszalińska
(Podczele ośrodek)
Kołobrzeg 06:10 07:15 08:10 09:15 09:30 10:00 11:00 12:30 13:00 14:00 15:15 16:15 17:45 18:40 19:40 20:50
Koszalińska
(Kądzielno)
Kołobrzeg 06:13 07:18 08:13 09:18 09:33 10:03 11:03 12:33 13:03 14:03 15:18 16:18 17:48 18:43 19:43 20:53
Koszalińska
(Wschodnia)
Kołobrzeg 06:14 07:19 08:14 09:19 09:34 10:04 11:04 12:34 13:04 14:04 15:19 16:19 17:49 18:44 19:44 20:54
Koszalińska
(Grochowska)
Kołobrzeg 06:16 07:21 08:16 09:21 09:36 10:06 11:06 12:36 13:06 14:06 15:21 16:21 17:51 18:46 19:46 20:56
Kolejowa
(przystanek nr 4)
Kołobrzeg 06:18 07:23 08:18 09:23 09:38 10:08 11:08 12:38 13:08 14:08 15:23 16:23 17:53 18:48 19:48 20:58
informacje o kursie P PS PSZ P PC PSN PS P PSN PS PN PS PSN PN PSN P

 

Kołobrzeg – Drzonowo – Sarbia

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Kolejowa
(przystanek nr 5)
Kołobrzeg 05:35 06:30 07:30 10:30 12:00 14:00 15:20 16:40 18:20 19:40
Młyńska Kołobrzeg 05:38 06:33 07:33 10:33 12:04 14:03 15:24 16:44 18:23 19:43
Zieleniewo Zieleniewo 05:43 06:38 07:37 10:38 12:10 14:08 15:30 16:49 18:28 19:48
Przećmino Przećmino 05:47 06:43 07:42 10:43 12:16 14:13 15:36 16:54 18:33 19:53
Przećmino
(skrzyżowanie)
Przećmino 05:48 06:44 07:43 10:44 12:17 14:14 15:37 16:55 18:34 19:54
Błotnica Błotnica 05:49 06:45 07:44 10:45 12:19 14:15 15:39 16:57 18:35 19:55
Niemierze Niemierze 05:50 06:46 07:45 10:46 12:21 14:16 15:41 16:59 18:36 19:56
Bogusławiec Bogusławiec 05:54 06:50 07:49 10:50 12:25 14:20 15:45 17:03 18:40 20:00
Paprocie Paprocie 05:55 06:51 07:50 10:51 12:26 14:21 15:46 17:04 18:41 20:01
Drzonowo Drzonowo 05:58 06:54 07:55 10:54 12:29 14:29 15:49 17:07 18:44 20:04
Sarbia Sarbia 06:00 06:55 07:57 10:55 12:30 14:30 15:50 17:09 18:45 20:05
informacje o kursie PSN PS PSN PSN PS PS PN PS PN P

 

Sarbia – Drzonowo – Kołobrzeg

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Sarbia Sarbia 06:00 07:00 08:00 10:57 12:30 14:30 15:50 17:10 18:45 20:06
Drzonowo Drzonowo 06:02 07:02 08:02 11:00 12:33 14:33 15:52 17:12 18:47 20:07
Paprocie Paprocie 06:06 07:06 08:04 11:02 12:35 14:35 15:54 17:14 18:49 20:09
Bogusławiec Bogusławiec 06:08 07:08 08:06 11:04 12:37 14:37 15:56 17:16 18:51 20:11
Niemierze Niemierze 06:11 07:11 08:09 11:07 12:39 14:39 15:59 17:18 18:53 20:14
Błotnica Błotnica 06:13 07:13 08:11 11:08 12:40 14:40 16:00 17:20 18:55 20:17
Przećmino
(skrzyżowanie)
Przećmino 06:14 07:14 08:12 11:09 12:41 14:41 16:01 17:21 18:56 20:20
Przećmino Przećmino 06:16 07:16 08:14 11:11 12:43 14:42 16:03 17:23 18:58 20:22
Zieleniewo Zieleniewo 06:21 07:21 08:18 11:16 12:48 14:47 16:08 17:28 19:03 20:26
Młyńska Kołobrzeg 06:25 07:25 08:22 11:21 12:53 14:52 16:13 17:33 19:08 20:30
Kolejowa
(przystanek nr 5)
Kołobrzeg 06:27 07:27 08:25 11:25 12:57 14:56 16:17 17:36 19:11 20:33
informacje o kursie PSN PS PSN PSN PS P PN PS PSN PSN

 

P – kursuje od poniedziałku do piątku
S – kursuje w soboty
W – kursuje w okresie letnich wakacji
C – kursuje od 01.05 do 30.05
Z – kursuje od 01.10 do 30.04
N – kursuje w niedziele i święta poza daniami: 25.12, 26.12, 01.01 oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielskanocnych