Informacja rozkładu jazdy: tel +48 725 888 000

 

Rozkład jazdy

Ważny od 1 września 2016 r.
(autobusy nie kursują: 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 6 stycznia, 1 listopada i 11 listopada)

Kołobrzeg – Ustronie Morskie

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Kolejowa
(przystanek nr 4)
Kołobrzeg 05:30 06:30 07:30 08:00 08:25 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:30 15:30 16:15 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Koszalińska
(Grochowska)
Kołobrzeg 05:32 06:32 07:32 08:02 08:27 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:32 15:32 16:17 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Koszalińska
(Wschodnia)
Kołobrzeg 05:34 06:34 07:34 08:04 08:29 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:34 15:34 16:19 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Koszalińska
(Kądzielno)
Kołobrzeg 05:35 06:35 07:35 08:05 08:30 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:35 15:35 16:20 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Koszalińska
(Podczele ośrodek)
Kołobrzeg 05:38 06:38 07:38 08:08 08:33 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:38 15:38 16:23 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08
Podczele
(skrzyżowanie)
Kołobrzeg 05:39 06:39 07:39 08:09 08:34 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:39 15:39 16:24 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09
Bagicz
(przystanek)
Bagicz 05:41 06:41 07:41 08:11 08:36 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:41 15:41 16:26 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Sianożęty
(krzyżówka)
Sianożęty 05:44 06:44 07:44 08:14 08:39 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:44 15:44 16:29 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14 22:14
Sianożęty
(Łodzianka)
Sianożęty 05:45 06:45 07:45 08:15 08:40 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:45 15:45 16:30 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Sianożęty
(rondo)
Sianożęty 05:46 06:46 07:46 08:16 08:41 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:46 15:46 16:31 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Ustronie Morskie
(Chrobrego)
Ustronie Morskie 05:48 06:48 07:48 08:18 08:43 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:48 15:48 16:33 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Ustronie Morskie
(szkoła)
Ustronie Morskie 05:49 06:49 07:49 08:19 08:44 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:49 15:49 16:34 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19 22:19
Ustronie Morskie
(Marysin)
Ustronie Morskie 05:50 06:50 07:50 08:20 08:45 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:50 15:50 16:35 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Wieniotowo
(przystanek)
Wieniotowo 06:52
informacje o kursie P PSN PSE PR PSNL PSNW PSNW PR PSN PS PNW PSW O PNW PS PSN P O O

 

Ustronie Morskie – Kołobrzeg

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Wieniotowo
(przystanek)
Wieniotowo 06:58
Ustronie Morskie
(Marysin)
Ustronie Morskie 05:55 07:00 07:55 08:30 09:00 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 15:00 16:00 16:45 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25
Ustronie Morskie
(szkoła)
Ustronie Morskie 05:57 07:02 07:57 08:32 09:02 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 15:02 16:02 16:47 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
Ustronie Morskie
(Chrobrego)
Ustronie Morskie 05:59 07:04 07:59 08:34 09:04 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 15:04 16:04 16:49 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29
Sianożęty
(rondo)
Sianożęty 06:01 07:06 08:01 08:36 09:06 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 15:06 16:06 16:51 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31
Sianożęty
(Łodzianka)
Sianożęty 06:03 07:08 08:03 08:38 09:08 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 15:08 16:08 16:53 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33
Sianożęty
(krzyżówka)
Sianożęty 06:04 07:09 08:04 08:39 09:09 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 15:09 16:09 16:54 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34
Bagicz
(przystanek)
Bagicz 06:07 07:12 08:07 08:42 09:12 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 15:12 16:12 16:57 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37
Podczele
(skrzyżowanie)
Kołobrzeg 06:09 07:14 08:09 08:44 09:14 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:14 16:14 16:59 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39
Koszalińska
(Podczele ośrodek)
Kołobrzeg 06:10 07:15 08:10 08:45 09:15 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:15 16:15 17:00 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40
Koszalińska
(Kądzielno)
Kołobrzeg 06:13 07:18 08:13 08:48 09:18 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:18 16:18 17:03 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43
Koszalińska
(Wschodnia)
Kołobrzeg 06:14 07:19 08:14 08:49 09:19 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:19 16:19 17:04 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44
Koszalińska
(Grochowska)
Kołobrzeg 06:16 07:21 08:16 08:51 09:21 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:21 16:21 17:06 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46
Kolejowa
(przystanek nr 4)
Kołobrzeg 06:18 07:23 08:18 08:53 09:23 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:23 16:23 17:08 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48
informacje o kursie P PSN PSE PRL P PSN PSN PR PSN PS PN PS O PN PS PSN P O O

 

Kołobrzeg – Drzonowo – Sarbia

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Kolejowa
(przystanek nr 5)
Kołobrzeg 05:35 06:30 07:30 10:30 12:00 14:00 15:20 16:40 18:20 19:40
Młyńska Kołobrzeg 05:38 06:33 07:33 10:33 12:04 14:03 15:24 16:44 18:23 19:43
Zieleniewo Zieleniewo 05:43 06:38 07:37 10:38 12:10 14:08 15:30 16:49 18:28 19:48
Przećmino Przećmino 05:47 06:43 07:42 10:43 12:16 14:13 15:36 16:54 18:33 19:53
Przećmino
(skrzyżowanie)
Przećmino 05:48 06:44 07:43 10:44 12:17 14:14 15:37 16:55 18:34 19:54
Błotnica Błotnica 05:49 06:45 07:44 10:45 12:19 14:15 15:39 16:57 18:35 19:55
Niemierze Niemierze 05:50 06:46 07:45 10:46 12:21 14:16 15:41 16:59 18:36 19:56
Bogusławiec Bogusławiec 05:54 06:50 07:49 10:50 12:25 14:20 15:45 17:03 18:40 20:00
Paprocie Paprocie 05:55 06:51 07:50 10:51 12:26 14:21 15:46 17:04 18:41 20:01
Drzonowo Drzonowo 05:58 06:54 07:55 10:54 12:29 14:29 15:49 17:07 18:44 20:04
Sarbia Sarbia 06:00 06:55 07:57 10:55 12:30 14:30 15:50 17:09 18:45 20:05
informacje o kursie PSN PS PSN PSN PS PS PN PS PN P

 

Sarbia – Drzonowo – Kołobrzeg

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Sarbia Sarbia 06:00 07:00 08:00 10:57 12:30 14:30 15:50 17:10 18:45 20:06
Drzonowo Drzonowo 06:02 07:02 08:02 11:00 12:33 14:33 15:52 17:12 18:47 20:07
Paprocie Paprocie 06:06 07:06 08:04 11:02 12:35 14:35 15:54 17:14 18:49 20:09
Bogusławiec Bogusławiec 06:08 07:08 08:06 11:04 12:37 14:37 15:56 17:16 18:51 20:11
Niemierze Niemierze 06:11 07:11 08:09 11:07 12:39 14:39 15:59 17:18 18:53 20:14
Błotnica Błotnica 06:13 07:13 08:11 11:08 12:40 14:40 16:00 17:20 18:55 20:17
Przećmino
(skrzyżowanie)
Przećmino 06:14 07:14 08:12 11:09 12:41 14:41 16:01 17:21 18:56 20:20
Przećmino Przećmino 06:16 07:16 08:14 11:11 12:43 14:42 16:03 17:23 18:58 20:22
Zieleniewo Zieleniewo 06:21 07:21 08:18 11:16 12:48 14:47 16:08 17:28 19:03 20:26
Młyńska Kołobrzeg 06:25 07:25 08:22 11:21 12:53 14:52 16:13 17:33 19:08 20:30
Kolejowa
(przystanek nr 5)
Kołobrzeg 06:27 07:27 08:25 11:25 12:57 14:56 16:17 17:36 19:11 20:33
informacje o kursie PSN PS PSN PSN PS P PN PS PSN PSN

 

P – kursuje od poniedziałku do piątku
S – kursuje w soboty
N – kursuje w niedziele i świeta
R – kurs do Rusowa przez Ustronie Morskie
W – kurs do Wieniatowa przez Ustronie Morskie
E – kursuje od 01.10 do 30.04
L – kursuje od 01.05 do 30.09
O – kursuje w okresie wakacji letnich