Informacja rozkładu jazdy: tel +48 725 888 000

 

Rozkład jazdy

Ważny od 1 września 2016 r.
(autobusy nie kursują: 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 6 stycznia, 1 listopada i 11 listopada)

Kołobrzeg – Ustronie Morskie

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Kolejowa
(przystanek nr 4)
Kołobrzeg 05:30 06:30 07:30 08:10 08:25 09:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:25 17:00 18:15 19:10 20:10 21:10 22:10
Koszalińska
(Grochowska)
Kołobrzeg 05:32 06:32 07:32 08:12 08:27 09:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:27 17:01 18:17 19:12 20:12 21:12 22:12
Koszalińska
(Wschodnia)
Kołobrzeg 05:34 06:34 07:34 08:14 08:29 09:34 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:29 17:02 18:19 19:14 20:14 21:14 22:14
Koszalińska
(Kądzielno)
Kołobrzeg 05:35 06:35 07:36 08:15 08:30 09:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:31 17:04 18:20 19:15 20:15 21:15 22:15
Koszalińska
(Podczele ośrodek)
Kołobrzeg 05:38 06:38 07:39 08:18 08:34 09:38 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:34 17:06 18:24 19:18 20:18 21:18 22:18
Bagicz
(przystanek)
Bagicz 05:41 06:41 07:42 08:21 08:38 09:41 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:37 17:07 18:28 19:21 20:21 21:21 22:21
Sianożęty
(krzyżówka)
Sianożęty 05:44 06:44 07:45 08:24 08:42 09:45 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:41 17:10 18:32 19:25 20:25 21:25 22:25
Sianożęty
(Łodzianka)
Sianożęty 05:45 06:45 07:46 08:25 08:43 09:47 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:42 17:13 18:33 19:27 20:27 21:27 22:27
Sianożęty
(rondo)
Sianożęty 05:46 06:46 07:47 08:27 08:44 09:49 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:43 17:16 18:34 19:28 20:28 21:28 22:28
Ustronie Morskie
(Chrobrego)
Ustronie Morskie 05:48 06:48 07:49 08:29 08:46 09:51 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:44 17:18 18:35 19:30 20:30 21:30 22:30
Ustronie Morskie
(szkoła)
Ustronie Morskie 05:49 06:49 07:50 08:30 08:47 09:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:45 17:19 18:36 19:31 20:31 21:31 22:31
Ustronie Morskie
(Marysin)
Ustronie Morskie 05:50 06:50 07:51 08:31 08:48 09:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:46 17:21 18:37 19:32 20:32 21:32 22:32
Wieniotowo
(przystanek)
Wieniotowo 06:52 09:57 14:57 15:57 17:21
informacje o kursie P PSN PSE PR PSNL PSNW PR PSN PS PNW PSW O PNW PS PSN P O O

 

Ustronie Morskie – Kołobrzeg

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Wieniotowo
(przystanek)
Wieniotowo 06:59 09:57 14:57 15:57 17:23
Ustronie Morskie
(Marysin)
Ustronie Morskie 06:01 07:01 08:01 08:51 09:15 09:59 12:25 12:59 13:59 14:59 15:59 16:49 17:25 18:39 19:34 20:34 21:34 22:34
Ustronie Morskie
(szkoła)
Ustronie Morskie 06:02 07:02 08:02 08:52 09:16 10:00 12:26 13:00 14:00 15:00 16:00 16:50 17:26 18:40 19:35 20:35 21:35 22:35
Ustronie Morskie
(Chrobrego)
Ustronie Morskie 06:03 07:03 08:03 08:53 09:17 10:01 12:27 13:02 14:02 15:02 16:01 16:51 17:27 18:41 19:36 20:36 21:36 22:36
Sianożęty
(rondo)
Sianożęty 06:05 07:05 08:05 08:55 09:19 10:03 12:29 13:04 14:04 15:04 16:02 16:52 17:29 18:42 19:38 20:38 21:37 22:37
Sianożęty
(Łodzianka)
Sianożęty 06:06 07:06 08:06 08:56 09:21 10:04 12:31 13:06 14:06 15:06 16:04 16:54 17:31 18:44 19:40 20:40 21:38 22:38
Sianożęty
(krzyżówka)
Sianożęty 06:07 07:07 08:07 08:57 09:22 10:05 12:32 13:07 14:07 15:07 16:05 16:56 17:32 18:46 19:42 20:42 21:41 22:41
Bagicz
(przystanek)
Bagicz 06:11 07:11 08:11 09:02 09:25 10:09 12:35 13:12 14:12 15:12 16:09 17:00 17:35 18:51 19:46 20:46 21:45 22:45
Koszalińska
(Podczele ośrodek)
Kołobrzeg 06:15 07:15 08:15 09:06 09:29 10:14 12:38 13:17 14:17 15:17 16:13 17:04 17:38 18:55 19:51 20:51 21:49 22:49
Koszalińska
(Kądzielno)
Kołobrzeg 06:18 07:18 08:18 09:09 09:32 10:18 12:41 13:21 14:21 15:21 16:16 17:07 17:42 18:59 19:54 20:54 21:52 22:52
Koszalińska
(Wschodnia)
Kołobrzeg 06:20 07:20 08:20 09:11 09:33 10:20 12:43 13:23 14:23 15:23 16:17 17:09 17:44 19:01 19:56 20:56 21:53 22:53
Koszalińska
(Grochowska)
Kołobrzeg 06:22 07:22 08:22 09:13 09:34 10:22 12:44 13:25 14:25 15:25 16:20 17:11 17:45 19:03 19:58 20:58 21:55 22:55
Kolejowa
(przystanek nr 4)
Kołobrzeg 06:25 07:25 08:25 09:15 09:36 10:24 12:46 13:27 14:27 15:27 16:23 1713 17:47 19:05 20:00 21:00 21:57 22:57
informacje o kursie P PSN PSE PRL PSN PSN PR PSN PS PN PS O PN PS PSN P  O O

 

Kołobrzeg – Drzonowo – Sarbia

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Kolejowa
(przystanek nr 5)
Kołobrzeg 05:35 06:30 07:30 10:30 12:00 14:00 15:20 16:40 18:20 19:40
Młyńska Kołobrzeg 05:38 06:33 07:33 10:33 12:04 14:03 15:24 16:44 18:23 19:43
Zieleniewo Zieleniewo 05:43 06:38 07:37 10:38 12:10 14:08 15:30 16:49 18:28 19:48
Przećmino Przećmino 05:47 06:43 07:42 10:43 12:16 14:13 15:36 16:54 18:33 19:53
Przećmino
(skrzyżowanie)
Przećmino 05:48 06:44 07:43 10:44 12:17 14:14 15:37 16:55 18:34 19:54
Błotnica Błotnica 05:49 06:45 07:44 10:45 12:19 14:15 15:39 16:57 18:35 19:55
Niemierze Niemierze 05:50 06:46 07:45 10:46 12:21 14:16 15:41 16:59 18:36 19:56
Bogusławiec Bogusławiec 05:54 06:50 07:49 10:50 12:25 14:20 15:45 17:03 18:40 20:00
Paprocie Paprocie 05:55 06:51 07:50 10:51 12:26 14:21 15:46 17:04 18:41 20:01
Drzonowo Drzonowo 05:58 06:54 07:55 10:54 12:29 14:29 15:49 17:07 18:44 20:04
Sarbia Sarbia 06:00 06:55 07:57 10:55 12:30 14:30 15:50 17:09 18:45 20:05
informacje o kursie PSN PS PSN PSN PS PS PN PS PN P

 

Sarbia – Drzonowo – Kołobrzeg

przystanek miejscowość godziny odjazdu
Sarbia Sarbia 06:00 07:00 08:00 10:57 12:30 14:30 15:50 17:10 18:45 20:06
Drzonowo Drzonowo 06:02 07:02 08:02 11:00 12:33 14:33 15:52 17:12 18:47 20:07
Paprocie Paprocie 06:06 07:06 08:04 11:02 12:35 14:35 15:54 17:14 18:49 20:09
Bogusławiec Bogusławiec 06:08 07:08 08:06 11:04 12:37 14:37 15:56 17:16 18:51 20:11
Niemierze Niemierze 06:11 07:11 08:09 11:07 12:39 14:39 15:59 17:18 18:53 20:14
Błotnica Błotnica 06:13 07:13 08:11 11:08 12:40 14:40 16:00 17:20 18:55 20:17
Przećmino
(skrzyżowanie)
Przećmino 06:14 07:14 08:12 11:09 12:41 14:41 16:01 17:21 18:56 20:20
Przećmino Przećmino 06:16 07:16 08:14 11:11 12:43 14:42 16:03 17:23 18:58 20:22
Zieleniewo Zieleniewo 06:21 07:21 08:18 11:16 12:48 14:47 16:08 17:28 19:03 20:26
Młyńska Kołobrzeg 06:25 07:25 08:22 11:21 12:53 14:52 16:13 17:33 19:08 20:30
Kolejowa
(przystanek nr 5)
Kołobrzeg 06:27 07:27 08:25 11:25 12:57 14:56 16:17 17:36 19:11 20:33
informacje o kursie PSN PS PSN PSN PS P PN PS PSN PSN

 

P – kursuje od poniedziałku do piątku
S – kursuje w soboty
N – kursuje w niedziele i świeta
R – kurs do Rusowa przez Ustronie Morskie
W – kurs do Wieniatowa przez Ustronie Morskie
E – kursuje od 01.10 do 30.04
L – kursuje od 01.05 do 30.09
O – kursuje w okresie wakacji letnich